آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,680,274
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,169,722
Farajeyan, Karim, Rashidinia, Jalil, Jalilian, Reza, Rafati Maleki, Nader. (1399). Application of spline to approximate the solution of singularly perturbed boundary-value problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 373-388. doi: 10.22034/cmde.2020.30331.1449
Karim Farajeyan; Jalil Rashidinia; Reza Jalilian; Nader Rafati Maleki. "Application of spline to approximate the solution of singularly perturbed boundary-value problems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1399, 373-388. doi: 10.22034/cmde.2020.30331.1449
Farajeyan, Karim, Rashidinia, Jalil, Jalilian, Reza, Rafati Maleki, Nader. (1399). 'Application of spline to approximate the solution of singularly perturbed boundary-value problems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 373-388. doi: 10.22034/cmde.2020.30331.1449
Farajeyan, Karim, Rashidinia, Jalil, Jalilian, Reza, Rafati Maleki, Nader. Application of spline to approximate the solution of singularly perturbed boundary-value problems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 8(2): 373-388. doi: 10.22034/cmde.2020.30331.1449


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب