آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,383
تعداد مقالات16,920
تعداد مشاهده مقاله54,550,614
تعداد دریافت فایل اصل مقاله17,187,038
Alikhani, Robab, Mostafazadeh, Mahdi. (1399). First order linear fuzzy differential equations with fuzzy variable coefficients. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 1-21. doi: 10.22034/cmde.2020.34127.1568
Robab Alikhani; Mahdi Mostafazadeh. "First order linear fuzzy differential equations with fuzzy variable coefficients". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 1-21. doi: 10.22034/cmde.2020.34127.1568
Alikhani, Robab, Mostafazadeh, Mahdi. (1399). 'First order linear fuzzy differential equations with fuzzy variable coefficients', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 1-21. doi: 10.22034/cmde.2020.34127.1568
Alikhani, Robab, Mostafazadeh, Mahdi. First order linear fuzzy differential equations with fuzzy variable coefficients. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 1-21. doi: 10.22034/cmde.2020.34127.1568


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب