آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,698,405
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,781,278
Khani, Ali, Panahy, Saeid. (1398). The solving integro-differential equations of fractional order with the ultraspherical functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 205-211. doi: 10.22034/cmde.2019.9655
Ali Khani; Saeid Panahy. "The solving integro-differential equations of fractional order with the ultraspherical functions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 205-211. doi: 10.22034/cmde.2019.9655
Khani, Ali, Panahy, Saeid. (1398). 'The solving integro-differential equations of fractional order with the ultraspherical functions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 205-211. doi: 10.22034/cmde.2019.9655
Khani, Ali, Panahy, Saeid. The solving integro-differential equations of fractional order with the ultraspherical functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 205-211. doi: 10.22034/cmde.2019.9655


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب