آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,698,540
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,781,567
Saeedi, Leila, Tari Marzabad, Abolfazl, Babolian, Esmail. (1398). A Study on ‎‎Functional Fractional Integro-Differential Equations ‎of Hammerstein type. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 173-193. doi: 10.22034/cmde.2019.9621
Leila Saeedi; Abolfazl Tari Marzabad; Esmail Babolian. "A Study on ‎‎Functional Fractional Integro-Differential Equations ‎of Hammerstein type". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 173-193. doi: 10.22034/cmde.2019.9621
Saeedi, Leila, Tari Marzabad, Abolfazl, Babolian, Esmail. (1398). 'A Study on ‎‎Functional Fractional Integro-Differential Equations ‎of Hammerstein type', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 173-193. doi: 10.22034/cmde.2019.9621
Saeedi, Leila, Tari Marzabad, Abolfazl, Babolian, Esmail. A Study on ‎‎Functional Fractional Integro-Differential Equations ‎of Hammerstein type. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 173-193. doi: 10.22034/cmde.2019.9621


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب