آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,179
تعداد مشاهده مقاله50,690,965
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,775,728
Najafi, Ramin. (1398). Approximate nonclassical symmetries for the time-fractional KdV equations with the small parameter. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 111-118. doi: 10.22034/cmde.2019.9468
Ramin Najafi. "Approximate nonclassical symmetries for the time-fractional KdV equations with the small parameter". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 111-118. doi: 10.22034/cmde.2019.9468
Najafi, Ramin. (1398). 'Approximate nonclassical symmetries for the time-fractional KdV equations with the small parameter', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 111-118. doi: 10.22034/cmde.2019.9468
Najafi, Ramin. Approximate nonclassical symmetries for the time-fractional KdV equations with the small parameter. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 111-118. doi: 10.22034/cmde.2019.9468


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب