آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,698,366
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,781,098
Shaikh, Amjad, Sontakke, Bhausaheb. (1398). Impulsive initial value problems for a class of implicit fractional differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 141-154. doi: 10.22034/cmde.2019.9455
Amjad S. Shaikh; Bhausaheb R. Sontakke. "Impulsive initial value problems for a class of implicit fractional differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 141-154. doi: 10.22034/cmde.2019.9455
Shaikh, Amjad, Sontakke, Bhausaheb. (1398). 'Impulsive initial value problems for a class of implicit fractional differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 141-154. doi: 10.22034/cmde.2019.9455
Shaikh, Amjad, Sontakke, Bhausaheb. Impulsive initial value problems for a class of implicit fractional differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 141-154. doi: 10.22034/cmde.2019.9455


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب