آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,019
تعداد مشاهده مقاله50,481,603
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,569,810
Jaleb, Hosein, Adibi, Hojatollah. (1398). On a novel modification of the Legendre collocation method for solving fractional diffusion equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(3), 480-496.
Hosein Jaleb; Hojatollah Adibi. "On a novel modification of the Legendre collocation method for solving fractional diffusion equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 7, 3, 1398, 480-496.
Jaleb, Hosein, Adibi, Hojatollah. (1398). 'On a novel modification of the Legendre collocation method for solving fractional diffusion equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(3), pp. 480-496.
Jaleb, Hosein, Adibi, Hojatollah. On a novel modification of the Legendre collocation method for solving fractional diffusion equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 7(3): 480-496.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب