آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,411
تعداد مشاهده مقاله51,239,309
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,249,966
Moghimi, Pegah, Asheghi, Rasoul, Kazemi, Rasool. (1397). An extended complete Chebyshev system of 3 Abelian integrals related to a non-algebraic Hamiltonian system. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(4), 438-447.
Pegah Moghimi; Rasoul Asheghi; Rasool Kazemi. "An extended complete Chebyshev system of 3 Abelian integrals related to a non-algebraic Hamiltonian system". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 4, 1397, 438-447.
Moghimi, Pegah, Asheghi, Rasoul, Kazemi, Rasool. (1397). 'An extended complete Chebyshev system of 3 Abelian integrals related to a non-algebraic Hamiltonian system', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(4), pp. 438-447.
Moghimi, Pegah, Asheghi, Rasoul, Kazemi, Rasool. An extended complete Chebyshev system of 3 Abelian integrals related to a non-algebraic Hamiltonian system. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 6(4): 438-447.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب