آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,411
تعداد مشاهده مقاله51,239,685
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,250,195
Dastmalchi Saei, Farhad. (1397). Homotopy perturbation method for eigenvalues of non-definite Sturm-Liouville problem. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(4), 501-507.
Farhad Dastmalchi Saei. "Homotopy perturbation method for eigenvalues of non-definite Sturm-Liouville problem". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 4, 1397, 501-507.
Dastmalchi Saei, Farhad. (1397). 'Homotopy perturbation method for eigenvalues of non-definite Sturm-Liouville problem', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(4), pp. 501-507.
Dastmalchi Saei, Farhad. Homotopy perturbation method for eigenvalues of non-definite Sturm-Liouville problem. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 6(4): 501-507.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب