آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,007
تعداد مشاهده مقاله50,469,242
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,557,654
Guner, Ozkan, Bekir, Ahmet. (1396). Solving nonlinear space-time fractional differential equations via ansatz method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), 1-11.
Ozkan Guner; Ahmet Bekir. "Solving nonlinear space-time fractional differential equations via ansatz method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 1, 1396, 1-11.
Guner, Ozkan, Bekir, Ahmet. (1396). 'Solving nonlinear space-time fractional differential equations via ansatz method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(1), pp. 1-11.
Guner, Ozkan, Bekir, Ahmet. Solving nonlinear space-time fractional differential equations via ansatz method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 6(1): 1-11.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب