آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,261
تعداد مشاهده مقاله50,957,843
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,013,763
K. Ali, Khalid, Raslan, K. R., El-Danaf, Talaat S.. (1394). Non-polynomial Spline Method for Solving Coupled Burgers Equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(3), 218-230.
Khalid K. Ali; K. R. Raslan; Talaat S. El-Danaf. "Non-polynomial Spline Method for Solving Coupled Burgers Equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 3, 1394, 218-230.
K. Ali, Khalid, Raslan, K. R., El-Danaf, Talaat S.. (1394). 'Non-polynomial Spline Method for Solving Coupled Burgers Equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(3), pp. 218-230.
K. Ali, Khalid, Raslan, K. R., El-Danaf, Talaat S.. Non-polynomial Spline Method for Solving Coupled Burgers Equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 3(3): 218-230.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب