آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,679,463
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,165,312
Molavi-Arabshahi, Mahboubeh, Rashidinia, Jalil, Yousefi, Mahnaz. (1403). A novel hybrid approach to approximate fractional sub-diffusion equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 420-431. doi: 10.22034/cmde.2024.58832.2491
Mahboubeh Molavi-Arabshahi; Jalil Rashidinia; Mahnaz Yousefi. "A novel hybrid approach to approximate fractional sub-diffusion equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1403, 420-431. doi: 10.22034/cmde.2024.58832.2491
Molavi-Arabshahi, Mahboubeh, Rashidinia, Jalil, Yousefi, Mahnaz. (1403). 'A novel hybrid approach to approximate fractional sub-diffusion equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 420-431. doi: 10.22034/cmde.2024.58832.2491
Molavi-Arabshahi, Mahboubeh, Rashidinia, Jalil, Yousefi, Mahnaz. A novel hybrid approach to approximate fractional sub-diffusion equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 13(2): 420-431. doi: 10.22034/cmde.2024.58832.2491


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب