آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,679,595
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,166,231
Shokouhi, Tahereh, Allahdadi, Mahdi, Soradi zeid, Samaneh. (1403). Optimal control of fractional differential equations with interval uncertainty. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 538-553. doi: 10.22034/cmde.2024.60642.2597
Tahereh Shokouhi; Mahdi Allahdadi; Samaneh Soradi zeid. "Optimal control of fractional differential equations with interval uncertainty". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1403, 538-553. doi: 10.22034/cmde.2024.60642.2597
Shokouhi, Tahereh, Allahdadi, Mahdi, Soradi zeid, Samaneh. (1403). 'Optimal control of fractional differential equations with interval uncertainty', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 538-553. doi: 10.22034/cmde.2024.60642.2597
Shokouhi, Tahereh, Allahdadi, Mahdi, Soradi zeid, Samaneh. Optimal control of fractional differential equations with interval uncertainty. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 13(2): 538-553. doi: 10.22034/cmde.2024.60642.2597


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب