آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,254
تعداد مشاهده مقاله50,930,952
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,993,050
Biazar, Jafar, Ebrahimi, Hamed. (1403). A one-step algorithm for strongly non-linear full fractional duffing equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 117-135. doi: 10.22034/cmde.2023.53596.2256
Jafar Biazar; Hamed Ebrahimi. "A one-step algorithm for strongly non-linear full fractional duffing equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1403, 117-135. doi: 10.22034/cmde.2023.53596.2256
Biazar, Jafar, Ebrahimi, Hamed. (1403). 'A one-step algorithm for strongly non-linear full fractional duffing equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 117-135. doi: 10.22034/cmde.2023.53596.2256
Biazar, Jafar, Ebrahimi, Hamed. A one-step algorithm for strongly non-linear full fractional duffing equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 12(1): 117-135. doi: 10.22034/cmde.2023.53596.2256


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب