آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,224
تعداد مقالات15,034
تعداد مشاهده مقاله50,530,061
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,625,530
Sabermahani, Sedigheh, Ordokhani, Yadollah. (1402). An optimum solution for multi-dimensional distributed-order fractional differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(3), 548-563. doi: 10.22034/cmde.2022.54288.2269
Sedigheh Sabermahani; Yadollah Ordokhani. "An optimum solution for multi-dimensional distributed-order fractional differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 3, 1402, 548-563. doi: 10.22034/cmde.2022.54288.2269
Sabermahani, Sedigheh, Ordokhani, Yadollah. (1402). 'An optimum solution for multi-dimensional distributed-order fractional differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(3), pp. 548-563. doi: 10.22034/cmde.2022.54288.2269
Sabermahani, Sedigheh, Ordokhani, Yadollah. An optimum solution for multi-dimensional distributed-order fractional differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(3): 548-563. doi: 10.22034/cmde.2022.54288.2269


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب