آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,014
تعداد مشاهده مقاله50,472,431
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,561,294
Tunc, Cemil, Oktan, Zozan. (1403). Improved new qualitative results on stochastic delay differential equations of second order. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 67-76. doi: 10.22034/cmde.2022.52821.2229
Cemil Tunc; Zozan Oktan. "Improved new qualitative results on stochastic delay differential equations of second order". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1403, 67-76. doi: 10.22034/cmde.2022.52821.2229
Tunc, Cemil, Oktan, Zozan. (1403). 'Improved new qualitative results on stochastic delay differential equations of second order', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 67-76. doi: 10.22034/cmde.2022.52821.2229
Tunc, Cemil, Oktan, Zozan. Improved new qualitative results on stochastic delay differential equations of second order. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 12(1): 67-76. doi: 10.22034/cmde.2022.52821.2229


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب