آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,014
تعداد مشاهده مقاله50,471,955
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,560,248
Singh, Brajesh Kumar, Kumar, Anil, Gupta, Mukesh. (1402). New approximations of space-time fractional Fokker-Planck equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(3), 495-521. doi: 10.22034/cmde.2022.51295.2134
Brajesh Kumar Singh; Anil Kumar; Mukesh Gupta. "New approximations of space-time fractional Fokker-Planck equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 3, 1402, 495-521. doi: 10.22034/cmde.2022.51295.2134
Singh, Brajesh Kumar, Kumar, Anil, Gupta, Mukesh. (1402). 'New approximations of space-time fractional Fokker-Planck equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(3), pp. 495-521. doi: 10.22034/cmde.2022.51295.2134
Singh, Brajesh Kumar, Kumar, Anil, Gupta, Mukesh. New approximations of space-time fractional Fokker-Planck equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(3): 495-521. doi: 10.22034/cmde.2022.51295.2134


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب