آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,243
تعداد مقالات15,272
تعداد مشاهده مقاله50,967,755
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,023,176
Fazli, Hossein, Bahrami, Fariba, Shahmorad, Sedaghat. (1401). Extremal solutions for multi-term nonlinear fractional differential equations with nonlinear boundary conditions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 32-41. doi: 10.22034/cmde.2021.48310.2018
Hossein Fazli; Fariba Bahrami; Sedaghat Shahmorad. "Extremal solutions for multi-term nonlinear fractional differential equations with nonlinear boundary conditions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1401, 32-41. doi: 10.22034/cmde.2021.48310.2018
Fazli, Hossein, Bahrami, Fariba, Shahmorad, Sedaghat. (1401). 'Extremal solutions for multi-term nonlinear fractional differential equations with nonlinear boundary conditions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 32-41. doi: 10.22034/cmde.2021.48310.2018
Fazli, Hossein, Bahrami, Fariba, Shahmorad, Sedaghat. Extremal solutions for multi-term nonlinear fractional differential equations with nonlinear boundary conditions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 11(1): 32-41. doi: 10.22034/cmde.2021.48310.2018


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب