آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,221
تعداد مقالات15,001
تعداد مشاهده مقاله50,461,211
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,550,736
Tavan, Saber, Jahangiri Rad, Mohammad, Salimi Shamloo, Ali, Mahmoudi, Yaghoub. (1401). A numerical scheme for solving time-fractional Bessel differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), 1097-1114. doi: 10.22034/cmde.2021.45407.1910
Saber Tavan; Mohammad Jahangiri Rad; Ali Salimi Shamloo; Yaghoub Mahmoudi. "A numerical scheme for solving time-fractional Bessel differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 4, 1401, 1097-1114. doi: 10.22034/cmde.2021.45407.1910
Tavan, Saber, Jahangiri Rad, Mohammad, Salimi Shamloo, Ali, Mahmoudi, Yaghoub. (1401). 'A numerical scheme for solving time-fractional Bessel differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(4), pp. 1097-1114. doi: 10.22034/cmde.2021.45407.1910
Tavan, Saber, Jahangiri Rad, Mohammad, Salimi Shamloo, Ali, Mahmoudi, Yaghoub. A numerical scheme for solving time-fractional Bessel differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(4): 1097-1114. doi: 10.22034/cmde.2021.45407.1910


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب