آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,246
تعداد مقالات15,282
تعداد مشاهده مقاله50,980,944
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,030,916
Alizadeh, Farzaneh, Hashemi, Mir Sajjad, Haji Badali, Ali. (1401). Lie symmetries, exact solutions, and conservation laws of the nonlinear time-fractional Benjamin-Ono equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 608-616. doi: 10.22034/cmde.2021.45436.1911
Farzaneh Alizadeh; Mir Sajjad Hashemi; Ali Haji Badali. "Lie symmetries, exact solutions, and conservation laws of the nonlinear time-fractional Benjamin-Ono equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 608-616. doi: 10.22034/cmde.2021.45436.1911
Alizadeh, Farzaneh, Hashemi, Mir Sajjad, Haji Badali, Ali. (1401). 'Lie symmetries, exact solutions, and conservation laws of the nonlinear time-fractional Benjamin-Ono equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 608-616. doi: 10.22034/cmde.2021.45436.1911
Alizadeh, Farzaneh, Hashemi, Mir Sajjad, Haji Badali, Ali. Lie symmetries, exact solutions, and conservation laws of the nonlinear time-fractional Benjamin-Ono equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 608-616. doi: 10.22034/cmde.2021.45436.1911


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب