آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,249
تعداد مشاهده مقاله50,919,414
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,985,165
Bokhari, Ahmed, Baleanu, Dumitru, Belgacem, Rachid. (1401). Regularized Prabhakar derivative for partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 726-737. doi: 10.22034/cmde.2021.39677.1736
Ahmed Bokhari; Dumitru Baleanu; Rachid Belgacem. "Regularized Prabhakar derivative for partial differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 726-737. doi: 10.22034/cmde.2021.39677.1736
Bokhari, Ahmed, Baleanu, Dumitru, Belgacem, Rachid. (1401). 'Regularized Prabhakar derivative for partial differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 726-737. doi: 10.22034/cmde.2021.39677.1736
Bokhari, Ahmed, Baleanu, Dumitru, Belgacem, Rachid. Regularized Prabhakar derivative for partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 726-737. doi: 10.22034/cmde.2021.39677.1736


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب