آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,242
تعداد مقالات15,254
تعداد مشاهده مقاله50,929,752
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,992,440
AryaNejad, Yadollah. (1401). Exact solutions of diffusion equation on sphere. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 789-798. doi: 10.22034/cmde.2021.44459.1876
Yadollah AryaNejad. "Exact solutions of diffusion equation on sphere". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 789-798. doi: 10.22034/cmde.2021.44459.1876
AryaNejad, Yadollah. (1401). 'Exact solutions of diffusion equation on sphere', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 789-798. doi: 10.22034/cmde.2021.44459.1876
AryaNejad, Yadollah. Exact solutions of diffusion equation on sphere. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 789-798. doi: 10.22034/cmde.2021.44459.1876


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب