آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,251
تعداد مقالات15,389
تعداد مشاهده مقاله51,110,674
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,121,807
Alavi, Seyyed Ali, Haghighi, Ahmadreza, Yari, Ayatollah, Soltanian, Fahimeh. (1401). A numerical method for solving fractional optimal control problems using the operational matrix of Mott polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 755-773. doi: 10.22034/cmde.2021.39419.1728
Seyyed Ali Alavi; Ahmadreza Haghighi; Ayatollah Yari; Fahimeh Soltanian. "A numerical method for solving fractional optimal control problems using the operational matrix of Mott polynomials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 755-773. doi: 10.22034/cmde.2021.39419.1728
Alavi, Seyyed Ali, Haghighi, Ahmadreza, Yari, Ayatollah, Soltanian, Fahimeh. (1401). 'A numerical method for solving fractional optimal control problems using the operational matrix of Mott polynomials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 755-773. doi: 10.22034/cmde.2021.39419.1728
Alavi, Seyyed Ali, Haghighi, Ahmadreza, Yari, Ayatollah, Soltanian, Fahimeh. A numerical method for solving fractional optimal control problems using the operational matrix of Mott polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 755-773. doi: 10.22034/cmde.2021.39419.1728


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب