آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,019
تعداد مشاهده مقاله50,481,850
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,569,973
Molaei, Mohammad, Dastmalchi Saei, Farhad, Javidi, Mohammad, Mahmoudi, Yaghoub. (1401). New analytical methods for solving a class of conformable fractional differential equations by fractional Laplace transform. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 396-407. doi: 10.22034/cmde.2021.40834.1775
Mohammad Molaei; Farhad Dastmalchi Saei; Mohammad Javidi; Yaghoub Mahmoudi. "New analytical methods for solving a class of conformable fractional differential equations by fractional Laplace transform". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1401, 396-407. doi: 10.22034/cmde.2021.40834.1775
Molaei, Mohammad, Dastmalchi Saei, Farhad, Javidi, Mohammad, Mahmoudi, Yaghoub. (1401). 'New analytical methods for solving a class of conformable fractional differential equations by fractional Laplace transform', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 396-407. doi: 10.22034/cmde.2021.40834.1775
Molaei, Mohammad, Dastmalchi Saei, Farhad, Javidi, Mohammad, Mahmoudi, Yaghoub. New analytical methods for solving a class of conformable fractional differential equations by fractional Laplace transform. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(2): 396-407. doi: 10.22034/cmde.2021.40834.1775


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب