آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,246
تعداد مقالات15,282
تعداد مشاهده مقاله50,981,230
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,031,043
Bagheri, Majid, Khani, Ali. (1401). Dynamics of combined soliton solutions of unstable nonlinear fractional-order Schrödinger equation by beta-fractional derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 549-566. doi: 10.22034/cmde.2021.40523.1766
Majid Bagheri; Ali Khani. "Dynamics of combined soliton solutions of unstable nonlinear fractional-order Schrödinger equation by beta-fractional derivative". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1401, 549-566. doi: 10.22034/cmde.2021.40523.1766
Bagheri, Majid, Khani, Ali. (1401). 'Dynamics of combined soliton solutions of unstable nonlinear fractional-order Schrödinger equation by beta-fractional derivative', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 549-566. doi: 10.22034/cmde.2021.40523.1766
Bagheri, Majid, Khani, Ali. Dynamics of combined soliton solutions of unstable nonlinear fractional-order Schrödinger equation by beta-fractional derivative. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(2): 549-566. doi: 10.22034/cmde.2021.40523.1766


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب