آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,184
تعداد مقالات14,553
تعداد مشاهده مقاله49,945,765
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,154,318
Rashidinia, Jalil, Mohmedi, Elham. (1400). Numerical solution for solving fractional parabolic partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), 121-143. doi: 10.22034/cmde.2021.41150.1787
Jalil Rashidinia; Elham Mohmedi. "Numerical solution for solving fractional parabolic partial differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 1, 1400, 121-143. doi: 10.22034/cmde.2021.41150.1787
Rashidinia, Jalil, Mohmedi, Elham. (1400). 'Numerical solution for solving fractional parabolic partial differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), pp. 121-143. doi: 10.22034/cmde.2021.41150.1787
Rashidinia, Jalil, Mohmedi, Elham. Numerical solution for solving fractional parabolic partial differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(1): 121-143. doi: 10.22034/cmde.2021.41150.1787


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب