آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,409
تعداد مشاهده مقاله51,229,648
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,244,214
Sulaiman, Tukur, Younas, Usman, Younis, Muhammad, Ahmad, Jamshad, Rehman, Shafqat, Bilal, Muhammad, Yusuf, Abdullahi. (1400). Modulation instability analysis, optical solitons and other solutions to the (2+1)-dimensional hyperbolic nonlinear Schrodinger’s equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), 179-190. doi: 10.22034/cmde.2020.38990.1711
Tukur Abdulkadir Sulaiman; Usman Younas; Muhammad Younis; Jamshad Ahmad; Shafqat Ur Rehman; Muhammad Bilal; Abdullahi Yusuf. "Modulation instability analysis, optical solitons and other solutions to the (2+1)-dimensional hyperbolic nonlinear Schrodinger’s equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 1, 1400, 179-190. doi: 10.22034/cmde.2020.38990.1711
Sulaiman, Tukur, Younas, Usman, Younis, Muhammad, Ahmad, Jamshad, Rehman, Shafqat, Bilal, Muhammad, Yusuf, Abdullahi. (1400). 'Modulation instability analysis, optical solitons and other solutions to the (2+1)-dimensional hyperbolic nonlinear Schrodinger’s equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), pp. 179-190. doi: 10.22034/cmde.2020.38990.1711
Sulaiman, Tukur, Younas, Usman, Younis, Muhammad, Ahmad, Jamshad, Rehman, Shafqat, Bilal, Muhammad, Yusuf, Abdullahi. Modulation instability analysis, optical solitons and other solutions to the (2+1)-dimensional hyperbolic nonlinear Schrodinger’s equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(1): 179-190. doi: 10.22034/cmde.2020.38990.1711


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب