آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,007
تعداد مشاهده مقاله50,468,952
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,557,462
Lakestani, Mehrdad, Manafian, Jalil, Najafizadeh, Ali Reza, Partohaghighi, Mohammad. (1401). Some new soliton solutions for the nonlinear the fifth-order integrable equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), 445-460. doi: 10.22034/cmde.2020.30833.1462
Mehrdad Lakestani; Jalil Manafian; Ali Reza Najafizadeh; Mohammad Partohaghighi. "Some new soliton solutions for the nonlinear the fifth-order integrable equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 2, 1401, 445-460. doi: 10.22034/cmde.2020.30833.1462
Lakestani, Mehrdad, Manafian, Jalil, Najafizadeh, Ali Reza, Partohaghighi, Mohammad. (1401). 'Some new soliton solutions for the nonlinear the fifth-order integrable equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(2), pp. 445-460. doi: 10.22034/cmde.2020.30833.1462
Lakestani, Mehrdad, Manafian, Jalil, Najafizadeh, Ali Reza, Partohaghighi, Mohammad. Some new soliton solutions for the nonlinear the fifth-order integrable equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(2): 445-460. doi: 10.22034/cmde.2020.30833.1462


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب