آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,223
تعداد مقالات15,028
تعداد مشاهده مقاله50,497,178
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,580,168
Soltani, Zeinab. (1400). Existence of solution for nonlinear integral inclusions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), 215-224. doi: 10.22034/cmde.2020.29281.1411
Zeinab Soltani. "Existence of solution for nonlinear integral inclusions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 1, 1400, 215-224. doi: 10.22034/cmde.2020.29281.1411
Soltani, Zeinab. (1400). 'Existence of solution for nonlinear integral inclusions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(1), pp. 215-224. doi: 10.22034/cmde.2020.29281.1411
Soltani, Zeinab. Existence of solution for nonlinear integral inclusions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 10(1): 215-224. doi: 10.22034/cmde.2020.29281.1411


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب