آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,243
تعداد مقالات15,274
تعداد مشاهده مقاله50,976,084
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,028,321
Mahdavi Khanghahi, Reza, Razani, Abdolrahman. (1400). Multiple solutions for a fourth-order elliptic equation involving singularity. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), 818-829. doi: 10.22034/cmde.2020.34709.1584
Reza Mahdavi Khanghahi; Abdolrahman Razani. "Multiple solutions for a fourth-order elliptic equation involving singularity". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 3, 1400, 818-829. doi: 10.22034/cmde.2020.34709.1584
Mahdavi Khanghahi, Reza, Razani, Abdolrahman. (1400). 'Multiple solutions for a fourth-order elliptic equation involving singularity', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(3), pp. 818-829. doi: 10.22034/cmde.2020.34709.1584
Mahdavi Khanghahi, Reza, Razani, Abdolrahman. Multiple solutions for a fourth-order elliptic equation involving singularity. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 9(3): 818-829. doi: 10.22034/cmde.2020.34709.1584


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب