آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,223
تعداد مقالات15,024
تعداد مشاهده مقاله50,493,312
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,578,179
Al-Joufi, Salah, Jwamer, Karwan. (1399). Distribution of zeros of solutions of sixth order (2 ≤ n ≤ 5)-points boundary value problem in terms of semi-critical intervals. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), 294-304. doi: 10.22034/cmde.2020.28205.1384
Salah Ali Saleh Al-Joufi; Karwan Hama Faraj Jwamer. "Distribution of zeros of solutions of sixth order (2 ≤ n ≤ 5)-points boundary value problem in terms of semi-critical intervals". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 2, 1399, 294-304. doi: 10.22034/cmde.2020.28205.1384
Al-Joufi, Salah, Jwamer, Karwan. (1399). 'Distribution of zeros of solutions of sixth order (2 ≤ n ≤ 5)-points boundary value problem in terms of semi-critical intervals', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(2), pp. 294-304. doi: 10.22034/cmde.2020.28205.1384
Al-Joufi, Salah, Jwamer, Karwan. Distribution of zeros of solutions of sixth order (2 ≤ n ≤ 5)-points boundary value problem in terms of semi-critical intervals. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 8(2): 294-304. doi: 10.22034/cmde.2020.28205.1384


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب