آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,558
تعداد مقالات19,018
تعداد مشاهده مقاله64,526,185
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,598,905
Aliev, Fikret, Larin, Vladimir. (1397). On the solving of matrix equation of Sylvester type. سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(1), 96-104.
Fikret Aliev; Vladimir Larin. "On the solving of matrix equation of Sylvester type". سامانه مدیریت نشریات علمی, 7, 1, 1397, 96-104.
Aliev, Fikret, Larin, Vladimir. (1397). 'On the solving of matrix equation of Sylvester type', سامانه مدیریت نشریات علمی, 7(1), pp. 96-104.
Aliev, Fikret, Larin, Vladimir. On the solving of matrix equation of Sylvester type. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 7(1): 96-104.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب