آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,019
تعداد مشاهده مقاله50,481,807
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,569,943
Maleknejad, Khosrow, Rashidinia, Jalil, Jalilian, Hamed. (1399). Quintic Spline functions and Fredholm integral equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 211-224. doi: 10.22034/cmde.2019.31983.1492
Khosrow Maleknejad; Jalil Rashidinia; Hamed Jalilian. "Quintic Spline functions and Fredholm integral equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 211-224. doi: 10.22034/cmde.2019.31983.1492
Maleknejad, Khosrow, Rashidinia, Jalil, Jalilian, Hamed. (1399). 'Quintic Spline functions and Fredholm integral equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 211-224. doi: 10.22034/cmde.2019.31983.1492
Maleknejad, Khosrow, Rashidinia, Jalil, Jalilian, Hamed. Quintic Spline functions and Fredholm integral equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 211-224. doi: 10.22034/cmde.2019.31983.1492


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب