آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,222
تعداد مقالات15,007
تعداد مشاهده مقاله50,469,178
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,557,609
Javidi, Mohammad, Ahmadian Asl, Malek, Dastmalci Saei, Farhad, Mahmoudi, Yaghoub. (1399). Numerical solution of fractional Riesz space telegraph equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 187-210. doi: 10.22034/cmde.2019.33771.1551
Mohammad Javidi; Malek Ahmadian Asl; Farhad Dastmalci Saei; Yaghoub Mahmoudi. "Numerical solution of fractional Riesz space telegraph equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 187-210. doi: 10.22034/cmde.2019.33771.1551
Javidi, Mohammad, Ahmadian Asl, Malek, Dastmalci Saei, Farhad, Mahmoudi, Yaghoub. (1399). 'Numerical solution of fractional Riesz space telegraph equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 187-210. doi: 10.22034/cmde.2019.33771.1551
Javidi, Mohammad, Ahmadian Asl, Malek, Dastmalci Saei, Farhad, Mahmoudi, Yaghoub. Numerical solution of fractional Riesz space telegraph equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 187-210. doi: 10.22034/cmde.2019.33771.1551


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب