آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,223
تعداد مقالات15,028
تعداد مشاهده مقاله50,497,147
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,580,138
Bodaghi, Soheila, Zakeri, Ali, Amiraslani, Amir. (1399). Regularization of a nonlinear inverse problem by discrete mollification‎ ‎method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 313-326. doi: 10.22034/cmde.2020.30808.1461
Soheila Bodaghi; Ali Zakeri; Amir Amiraslani. "Regularization of a nonlinear inverse problem by discrete mollification‎ ‎method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 313-326. doi: 10.22034/cmde.2020.30808.1461
Bodaghi, Soheila, Zakeri, Ali, Amiraslani, Amir. (1399). 'Regularization of a nonlinear inverse problem by discrete mollification‎ ‎method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 313-326. doi: 10.22034/cmde.2020.30808.1461
Bodaghi, Soheila, Zakeri, Ali, Amiraslani, Amir. Regularization of a nonlinear inverse problem by discrete mollification‎ ‎method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 313-326. doi: 10.22034/cmde.2020.30808.1461


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب