آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,236
تعداد مقالات15,198
تعداد مشاهده مقاله50,740,306
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,818,441
Roomi, Vahid, Ahmadi, Hamid Reza. (1399). Existence and uniqueness of solutions of uncertain linear systems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 289-299. doi: 10.22034/cmde.2020.33483.1541
Vahid Roomi; Hamid Reza Ahmadi. "Existence and uniqueness of solutions of uncertain linear systems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 289-299. doi: 10.22034/cmde.2020.33483.1541
Roomi, Vahid, Ahmadi, Hamid Reza. (1399). 'Existence and uniqueness of solutions of uncertain linear systems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 289-299. doi: 10.22034/cmde.2020.33483.1541
Roomi, Vahid, Ahmadi, Hamid Reza. Existence and uniqueness of solutions of uncertain linear systems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 289-299. doi: 10.22034/cmde.2020.33483.1541


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب