آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,411
تعداد مشاهده مقاله51,237,207
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,248,291
Izadi, Mohammad. (1399). Applications of the Newton-Raphson method in a SDFEM for inviscid Burgers equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(4), 708-732. doi: 10.22034/cmde.2020.32615.1513
Mohammad Izadi. "Applications of the Newton-Raphson method in a SDFEM for inviscid Burgers equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 4, 1399, 708-732. doi: 10.22034/cmde.2020.32615.1513
Izadi, Mohammad. (1399). 'Applications of the Newton-Raphson method in a SDFEM for inviscid Burgers equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(4), pp. 708-732. doi: 10.22034/cmde.2020.32615.1513
Izadi, Mohammad. Applications of the Newton-Raphson method in a SDFEM for inviscid Burgers equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 8(4): 708-732. doi: 10.22034/cmde.2020.32615.1513


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب