آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,698,291
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,780,958
Ilie, Mousa, Biazar, Jafar, Ayati, Zainab. (1398). Neumann method for solving conformable fractional Volterra integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 54-68. doi: 10.22034/cmde.2019.9498
Mousa Ilie; Jafar Biazar; Zainab Ayati. "Neumann method for solving conformable fractional Volterra integral equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 54-68. doi: 10.22034/cmde.2019.9498
Ilie, Mousa, Biazar, Jafar, Ayati, Zainab. (1398). 'Neumann method for solving conformable fractional Volterra integral equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 54-68. doi: 10.22034/cmde.2019.9498
Ilie, Mousa, Biazar, Jafar, Ayati, Zainab. Neumann method for solving conformable fractional Volterra integral equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 54-68. doi: 10.22034/cmde.2019.9498


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب