آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,235
تعداد مقالات15,185
تعداد مشاهده مقاله50,698,463
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,781,490
Rashidi, Saeede, Hejazi, Seyed Reza. (1398). Self-adjointness‎, ‎conservation laws and invariant solutions of the Buckmaster equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 85-98. doi: 10.22034/cmde.2019.9463
Saeede Rashidi; Seyed Reza Hejazi. "Self-adjointness‎, ‎conservation laws and invariant solutions of the Buckmaster equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 85-98. doi: 10.22034/cmde.2019.9463
Rashidi, Saeede, Hejazi, Seyed Reza. (1398). 'Self-adjointness‎, ‎conservation laws and invariant solutions of the Buckmaster equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 85-98. doi: 10.22034/cmde.2019.9463
Rashidi, Saeede, Hejazi, Seyed Reza. Self-adjointness‎, ‎conservation laws and invariant solutions of the Buckmaster equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 85-98. doi: 10.22034/cmde.2019.9463


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب