آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,411
تعداد مشاهده مقاله51,245,979
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,254,220
Farid, Ghulam, Rehman, Atiq, Ain, Qurat. (1398). K-fractional integral inequalities of Hadamard type for (h − m)−convex functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), 119-140. doi: 10.22034/cmde.2019.9462
Ghulam Farid; Atiq Ur Rehman; Qurat Ul Ain. "K-fractional integral inequalities of Hadamard type for (h − m)−convex functions". سامانه مدیریت نشریات علمی, 8, 1, 1398, 119-140. doi: 10.22034/cmde.2019.9462
Farid, Ghulam, Rehman, Atiq, Ain, Qurat. (1398). 'K-fractional integral inequalities of Hadamard type for (h − m)−convex functions', سامانه مدیریت نشریات علمی, 8(1), pp. 119-140. doi: 10.22034/cmde.2019.9462
Farid, Ghulam, Rehman, Atiq, Ain, Qurat. K-fractional integral inequalities of Hadamard type for (h − m)−convex functions. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1398; 8(1): 119-140. doi: 10.22034/cmde.2019.9462


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب