آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,674,003
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,147,395
Jonnalagadda, Jagan Mohan. (1397). Matrix Mittag-Leffler functions of fractional nabla calculus. سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(2), 128-140.
Jagan Mohan Jonnalagadda. "Matrix Mittag-Leffler functions of fractional nabla calculus". سامانه مدیریت نشریات علمی, 6, 2, 1397, 128-140.
Jonnalagadda, Jagan Mohan. (1397). 'Matrix Mittag-Leffler functions of fractional nabla calculus', سامانه مدیریت نشریات علمی, 6(2), pp. 128-140.
Jonnalagadda, Jagan Mohan. Matrix Mittag-Leffler functions of fractional nabla calculus. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1397; 6(2): 128-140.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب