آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,680,311
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,169,973
Hosseini Komlaei, Reza, Jahanshahi, Mohammad. (1396). Invariant functions for solving multiplicative discrete and continuous ordinary differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(4), 271-279.
Reza Hosseini Komlaei; Mohammad Jahanshahi. "Invariant functions for solving multiplicative discrete and continuous ordinary differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 4, 1396, 271-279.
Hosseini Komlaei, Reza, Jahanshahi, Mohammad. (1396). 'Invariant functions for solving multiplicative discrete and continuous ordinary differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(4), pp. 271-279.
Hosseini Komlaei, Reza, Jahanshahi, Mohammad. Invariant functions for solving multiplicative discrete and continuous ordinary differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 5(4): 271-279.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب