آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,680,113
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,169,408
Shafeii Lashkarian, Razie, Behmardi Sharifabad, Dariush. (1396). Some new families of definite polynomials and the composition conjectures. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(3), 214-223.
Razie Shafeii Lashkarian; Dariush Behmardi Sharifabad. "Some new families of definite polynomials and the composition conjectures". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 3, 1396, 214-223.
Shafeii Lashkarian, Razie, Behmardi Sharifabad, Dariush. (1396). 'Some new families of definite polynomials and the composition conjectures', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(3), pp. 214-223.
Shafeii Lashkarian, Razie, Behmardi Sharifabad, Dariush. Some new families of definite polynomials and the composition conjectures. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 5(3): 214-223.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب