آمار

تعداد نشریات45
تعداد شماره‌ها1,557
تعداد مقالات18,992
تعداد مشاهده مقاله64,197,878
تعداد دریافت فایل اصل مقاله23,497,147
Noroozi, Hossein, Ansari, Alireza. (1392). Extremal Positive Solutions For The Distributed Order Fractional Hybrid Differential Equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), 120-134.
Hossein Noroozi; Alireza Ansari. "Extremal Positive Solutions For The Distributed Order Fractional Hybrid Differential Equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 2, 1392, 120-134.
Noroozi, Hossein, Ansari, Alireza. (1392). 'Extremal Positive Solutions For The Distributed Order Fractional Hybrid Differential Equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), pp. 120-134.
Noroozi, Hossein, Ansari, Alireza. Extremal Positive Solutions For The Distributed Order Fractional Hybrid Differential Equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1392; 1(2): 120-134.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب