آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,236
تعداد مقالات15,197
تعداد مشاهده مقاله50,726,131
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,807,005
Mirzaee, Farshid. (1396). Numerical solution of nonlinear Fredholm-Volterra integral equations via Bell polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(2), 88-102.
Farshid Mirzaee. "Numerical solution of nonlinear Fredholm-Volterra integral equations via Bell polynomials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 5, 2, 1396, 88-102.
Mirzaee, Farshid. (1396). 'Numerical solution of nonlinear Fredholm-Volterra integral equations via Bell polynomials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 5(2), pp. 88-102.
Mirzaee, Farshid. Numerical solution of nonlinear Fredholm-Volterra integral equations via Bell polynomials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1396; 5(2): 88-102.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب