آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,236
تعداد مقالات15,196
تعداد مشاهده مقاله50,717,138
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,798,042
Abdel-Latif Ramadan, Mohamed, Raslan, Kamal. Mohamed, Nassear, Mahmoud Abd El Ghanny. (1394). A rational Chebyshev functions approach for Fredholm-Volterra integro-differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(4), 284-297.
Mohamed Abdel-Latif Ramadan; Kamal. Mohamed Raslan; Mahmoud Abd El Ghanny Nassear. "A rational Chebyshev functions approach for Fredholm-Volterra integro-differential equations". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 4, 1394, 284-297.
Abdel-Latif Ramadan, Mohamed, Raslan, Kamal. Mohamed, Nassear, Mahmoud Abd El Ghanny. (1394). 'A rational Chebyshev functions approach for Fredholm-Volterra integro-differential equations', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(4), pp. 284-297.
Abdel-Latif Ramadan, Mohamed, Raslan, Kamal. Mohamed, Nassear, Mahmoud Abd El Ghanny. A rational Chebyshev functions approach for Fredholm-Volterra integro-differential equations. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1394; 3(4): 284-297.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب