آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,253
تعداد مقالات15,411
تعداد مشاهده مقاله51,249,476
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,256,658
Bevrani, Hossein. (1393). A continuous approximation fitting to the discrete distributions using ODE. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), 45-50.
Hossein Bevrani. "A continuous approximation fitting to the discrete distributions using ODE". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 1, 1393, 45-50.
Bevrani, Hossein. (1393). 'A continuous approximation fitting to the discrete distributions using ODE', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), pp. 45-50.
Bevrani, Hossein. A continuous approximation fitting to the discrete distributions using ODE. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 3(1): 45-50.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب