آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,683,900
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,186,284
Khalil, Hammad, Khan, Rahmat, Rashidi, M.. (1393). Brenstien polynomials and its application to fractional differential equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), 14-35.
Hammad Khalil; Rahmat Khan; M. Rashidi. "Brenstien polynomials and its application to fractional differential equation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 1, 1393, 14-35.
Khalil, Hammad, Khan, Rahmat, Rashidi, M.. (1393). 'Brenstien polynomials and its application to fractional differential equation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), pp. 14-35.
Khalil, Hammad, Khan, Rahmat, Rashidi, M.. Brenstien polynomials and its application to fractional differential equation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 3(1): 14-35.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب