آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,246
تعداد مقالات15,282
تعداد مشاهده مقاله50,981,074
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,030,993
Bekir, Ahmet, El Achab, Abdelfattah. (1393). Exact solutions of the 2D Ginzburg-Landau equation by the first integral method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), 69-76.
Ahmet Bekir; Abdelfattah El Achab. "Exact solutions of the 2D Ginzburg-Landau equation by the first integral method". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 2, 1393, 69-76.
Bekir, Ahmet, El Achab, Abdelfattah. (1393). 'Exact solutions of the 2D Ginzburg-Landau equation by the first integral method', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), pp. 69-76.
Bekir, Ahmet, El Achab, Abdelfattah. Exact solutions of the 2D Ginzburg-Landau equation by the first integral method. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1393; 2(2): 69-76.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب