آمار

تعداد نشریات44
تعداد شماره‌ها1,353
تعداد مقالات16,546
تعداد مشاهده مقاله53,679,469
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,165,344
Benmerrous, Abdelmjid, Chadli, Lalla, Moujahid, Abdelaziz, Elomari, M'hamed, Melliani, Said. (1403). Generalized Solutions for Conformable Schrödinger Equation with Singular Potentials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), 373-383. doi: 10.22034/cmde.2024.56240.2350
Abdelmjid Benmerrous; Lalla Saadia Chadli; Abdelaziz Moujahid; M'hamed Elomari; Said Melliani. "Generalized Solutions for Conformable Schrödinger Equation with Singular Potentials". سامانه مدیریت نشریات علمی, 13, 2, 1403, 373-383. doi: 10.22034/cmde.2024.56240.2350
Benmerrous, Abdelmjid, Chadli, Lalla, Moujahid, Abdelaziz, Elomari, M'hamed, Melliani, Said. (1403). 'Generalized Solutions for Conformable Schrödinger Equation with Singular Potentials', سامانه مدیریت نشریات علمی, 13(2), pp. 373-383. doi: 10.22034/cmde.2024.56240.2350
Benmerrous, Abdelmjid, Chadli, Lalla, Moujahid, Abdelaziz, Elomari, M'hamed, Melliani, Said. Generalized Solutions for Conformable Schrödinger Equation with Singular Potentials. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1403; 13(2): 373-383. doi: 10.22034/cmde.2024.56240.2350


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب